Gizlilik ve Kullanım Şartları - VİP ZÜCCACİYEMGizlilik ve Kullanım Şartları

www.vipzuccaciyem.com sitesi olarak kişisel gizlilik haklarınıza saygı duyuyoruz. Kişisel bilgilerinizin güvenliği ile ilgili açıklamalar aşağıda bilginize sunulmuştur;


www.vipzuccaciyem.com’a kayıtlı müşterilerimize ait isim, yaş, adres, e-posta, telefon numarası..vb. kayıt sırasında girilen hiçbir bilgiyi web sitesinde yayınlamaz.


www.vipzuccaciyem.com siz müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, adres, vs. ) sizlerden talep etmektedir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri www.vipzuccaciyem.com, müşterilerinden sitede kayıtlı olduğu süresince topladığı bilgileri, müşterinin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamaktadır.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.vipzuccaciyem.com veya ona hizmet veren şirketlerle kesinlikle paylaşılmaz.
Bu belgede bulunan bilgiler www.vipzuccaciyem.com gizlilik ilkesini bildirmektedir.

Müşterilerimizin  bilgilerini, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama
yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
sunucularında tutulmamaktadır.Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.vipzuccaciyem.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.


Copyright 2019 | www.vipzuccaciyem.com