Kargo ve Taşıma Bilgileri - VİP ZÜCCACİYEMKargo ve Taşıma Bilgileri

Kargo ve Taşıma Bilgileri
 
Ürünler en geç 1-5 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. 
vipzuccaciyem.com'dan verdiğiniz siparişlerinizin tümü siz müşterilerimize kargo aracılığı ile gönderilmektedir. Kargo firması siparişinizi teslim ederken dikkat edilmesi gereken birkaç konu vardır.
 
Kargo paketini nasıl teslim almalıyım?
 
Kargo firması zamanla yarıştığı için ürünü teslim edip hemen gitmek ister , ancak hassas olan bir konu vardır . Kargo paketinizi teslim almadan kargo formuna imza atılmamalıdır. Kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını lütfen kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise konuyu personele belirtiniz. 
 
Teslim edilen pakette deformasyon varmı?
 
Kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz. Bir sıkıntı görmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinde kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim alınız,kargonun sizde kalması gerekemektedir.)
 
Arızalı, ezik, kırık veya hasarlı teslimat
 
Kargo firmasının görevi Sevgilikupalari.com dan yaptığınız alışverişi güvenli bir taşımacılık sunarak doğru kişiye güvenle teslim etmektir. Üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün resimini bizimle whatsapp destek hattımızdan paylaşmanız gerekmektedir.

Copyright 2019 | www.vipzuccaciyem.com